• NewOrigin
 • Kontaktujte nás
  +421908738320
  info@irritrade.sk
  Po - Pia: 9:00 - 18:00
 • Môj profil
 • je prázdny
  za 0.00 €

Senzorické fľaše Petit Boum

Senzorické fľaše PETIT BOUM  sú ručne vyrábané výrobky. Nápad sa zrodil v mysli dvoch mamičiek a sestier Carmen a Dolors v Španielsku. Senzorické fľaše sú farebné, zábavné, stimulujúce a podporujú formu spontánnej hry, vďaka čomu si ich zamilujú deti aj dospelí. Pomáhajú rozvíjať hrubú a jemnú motoriku, zručnosti, podporujú kreativitu a predstavivosť, stimulujú zmysly (zrak, sluch, hmat) a zlepšujú sústredenosť a koncentráciu. Využívajú pri tom prirodzenú zvedavosť detí a túžbu objavovať, pozorovať a skúmať svet okolo seba. Keď deti sledujú svetlo a to ako pomaly klesajú trblietky, vedie to k uvoľneniu a k stíšeniu vo chvíľach napätia alebo úzkosti.

Senzorické fľaše sú vhodné pre detičky už od 3 mesiacov. Sú bezpečné, nerozbitné, recyklovateľné a certifikované podľa najprísnejších európskych bezpečnostných noriem (EN71 a CE – Európske spoločenstvo).

Dajú sa využiť doma, v materských a základných školách, v Montessori škôlkach alebo pri relaxačných a terapeutických aktivitách s deťmi.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.