• NewOrigin
 • Kontaktujte nás
  +421908738320
  info@irritrade.sk
  Po - Pia: 9:00 - 18:00
 • Môj profil
 • je prázdny
  za 0.00 €

Senzorická špiónska fľaša PETIT BOUM - Arktída

Senzorická špiónska fľaša PETIT BOUM - Arktída
 • Senzorická špiónska fľaša PETIT BOUM - Arktída
 • Senzorická špiónska fľaša PETIT BOUM - Arktída
Handmade senzorická špiónska fľaša, nielen pre deti. V každej zo špiónskych fliaš vytvárame prirodzené prostredie so zvieratami, ktoré sa stanú hlavnými postavami v predstavivosti vašich detí. Poskytuje veľa zábavy a zrakovej a sluchovej stimulácie. Podporuje formu spontánnej hry a využíva prirodzenú zvedavosť detí a ich túžbu objavovať, pozorovať a skúmať svet okolo seba.
ID produktu
1000635
Výrobca
Petit Boum
Hmotnosť
310 g
14.08 € bez DPH
16.90 €Cena s DPH

Bavte sa hľadaním zvieratiek z polárnych oblastí ukrytých za hrubou vrstvou ľadu. Kto nájde tučniaka uneseného z južného pólu? Je ukrytý v ľadovcovej jaskyni. Keď slnko prejde cez polárnu fľašu, odhalia sa farby ľadu - biela a modrá. V každej zo špiónskych fliaš vytvárame prirodzené prostredie so zvieratami, ktoré sa stanú hlavnými postavami v predstavivosti vašich detí. Deti bude baviť identifikovať zvieratá, napodobňovať ich, vytvárať príbehy a rozprávky, spoznávať rôzne ekosystémy. Špiónske fľaše sú skutočným magnetom pre detskú zvedavosť! Obsahuje brožúru s návrhmi aktivít pre deti od 18 mesiacov veku.  

Špiónska fľaša stimuluje zrak, sluch a hmat. 

Senzorická stimulácia
Senzorické fľaše PETIT BOUM sú vhodné pre prirodzenú stimuláciu sluchu, zraku a hmatu.

Zrak
Kombinácia jednotlivých drobných vecí a predmetov vo fľaši bola navrhnutá tak, aby ich aj tie najmenšie detičky mohli jednoducho sledovať pri ich akomkoľvek pohybe.

Sluch
Pri manipulácii s fľašami počuť príjemný zvuk, ktorý stimuluje zmysly malých detí. Na rozdiel od hrkálok a iných hračiek, umožňujú senzorické fľaše PETIT BOUM dieťaťu rozpoznať a priradiť jednotlivé zvuky k rôznym predmetom, ktoré sa v transparentných fľašiach nachádzajú.

Taktilné a psychomotorické zručnosti
Hmotnosť, tvar a veľkosť senzorickej fľaše sú prispôsobené tak, aby s ňou deti vedeli rôzne manipulovať napr. gúľať, hádzať, pretáčať, triasť ... Rozvíjajú tak jemnú a hrubú motoriku, trénujú si  koordináciu oko-ruka, lateralizáciu mozgu a schopnosť liezť.

Podporuje sústredenie a pokoj
Senzorické fľaše pomáhajú deťom relaxovať, upokojiť sa, stíšiť sa a tak uvoľňovať prípadné napätie, stres a úzkosť.  Lepšie sa tak vedia sústrediť a pracovať pri rôznych aktivitách.

Podporuje vývoj detí

Rôznymi podnetmi stimuluje všetky zmysly dieťaťa počas jeho jednotlivých vývojových fáz.

Senzorické fľaše PETIT BOUM neobsahujú kovy, BPA a ftaláty. Deti s nimi môžu bez rizika manipulovať a prípadne aj olizovať.

Spôsob použitia: Senzorická fľaša sa neotvára, zostáva zatvorená. Nesmie sa ponárať do vody a vystavovať dlhodobo slnku. Fľašu odporúčame čistiť vlhkou handričkou.  

Parametre:
• Certifikovaná a bezpečná hračka (EN71 a CE)
• Handmade
• Veľkosť fľaše: 15,5 x 4,5 cm
• Nerozbitné, utesnené dvojitým bezpečnostným uzáverom

• Vyrobené v Španielsku v EÚ
• Kapacita: 250 ml
• Vhodné pre deti od 3 mesiacov

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.