• NewOrigin
 • Kontaktujte nás
  +421908738320
  info@irritrade.sk
  Po - Pia: 9:00 - 18:00
 • Môj profil
 • je prázdny
  za 0.00 €

O nás

Naša firma pôsobí v oblasti zavlažovacích systémov už viac ako 10 rokov. Máme množstvo skúseností s montážou a realizáciou zavlažovacích systémov v poľných plodinách, záhradných plodinách, vinohradoch, ovocných sadoch, skleníkoch, fóliovníkoch, okrasných záhradách a trávnikoch. V tejto oblasti sa neustále odborne vzdelávame, aby sme Vám mohli poskytnúť, čo najkvalitnejšie služby a poradenstvo podľa Vašich potrieb. Úzko spolupracujeme s poprednou izraelskou firmou Netafim, ktorá patrí k svetovej špičke vo výrobe kvapkovačov, kvapkovacích hadíc a mikropostrekovačov. Spolu s odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami z firmy Netafim poskytujeme pravidelné poradenstvo pre našich zákazníkov v oblasti zavlažovania, hnojenia a pestovania rôznych plodín. V našej ponuke nájdete aj produkty ďalších kvalitných výrobcov a popredných značiek ako sú Raesa, Heliflex, Buwatec, Bermad, Dosatron, ITC, Hunter, Rain bird, Cepex, Irritrol, Sidiros a ďalšie.

V rámci našich služieb Vám ponúkame:

- projektovanie a realizáciu zavlažovacích systémov

- záručný a pozáručný servis

- dodávku a montáž čerpacích zariadení

- odborné poradenstvo v oblasti zavlažovania

Naším hlavným cieľom je poskytovať našim zákazníkom kvalitné a spoľahlivé služby a produkty.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Návrh a rozpočet Vám naša firma vypracuje bezplatne.

---------------------------

Okrem oblasti zavlažovania sa venujeme aj predaju edukačných, vzdelávacích a senzorických pomôcok pre predškolákov, školákov a pre deti so špeciálnymi potrebami, ako sú poruchy učenia (dyslexia, dysgrafia, dysortografia, dyskalkúlia, dyspraxia), poruchy autistického spektra, porucha pozornosti (ADD, ADHD), porucha senzorického spracovania (SPD). Pri výbere pomôcok vychádzame z potrieb detí a z vlastných rodinných skúseností. Neustále sa v tejto oblasti vzdelávame, aby sme Vám a Vašim detičkám vedeli ponúknuť užitočné a kvalitné certifikované pomôcky, ktoré im uľahčia učenie sa, pomôžu im rásť, napredovať, rozvíjať ich zručnosti, zvyšovať ich sebadôveru a sebavedomie a hlavne podporia u nich vôľu nevzdávať sa, aby mohli žiť plnohodnotný a šťastný život. V našej ponuke nájdete produkty značiek Crossbow Education, Chewigem, LDA, Multilink, Jippi´s, Petit Boum a ďalšie.

Pre školy, škôlky a ďalšie vzdelávacie inštitúcie vieme poskytnúť množstevné zľavy. V prípade záujmu o vypracovanie cenovej ponuky nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.

Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete poradiť alebo pomôcť.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.